Częściowa organizacja ślubu i wesela

Jako przyszli Państwo Młodzi potrzebujecie pomocy przy organizacji Waszego wielkiego dnia, ale uważacie, że niektórym ze ślubno-weselnych sprawunków jesteście w stanie sprostać sami? Skorzystajcie z profesjonalnego doradztwa agencji ślubnej Wedding Time powierzając nam zorganizowanie części Waszej wymarzonej uroczystości.

Jak będzie wyglądała taka współpraca? Przedstawimy Wam listę spraw koniecznych do zorganizowania dnia ślubu i wesela, do Was będzie należał wybór tych czynności, które zechcecie powierzyć konsultantom Wedding Time, wspólnie z którymi przebrniecie przez organizacyjne zawiłości. Być może zechcecie, abyśmy koordynowali cały proces ślubno-weselnych przygotowań, wyłączając koordynację dnia ślubu i wesela lub będziecie nas potrzebowali głównie w tym ważnym dniu a wszelką organizacją zechcecie zająć się sami. Powierzcie nam to, co chcecie: sprawy najbardziej dla Was problematycznie lub czasochłonne, przemierzanie kilometrów w poszukiwaniu idealnego miejsca na przyjęcie weselne…

Współpraca z naszą agencją ślubną będzie przebiegała tak, jak zechcecie, bowiem Wasze zadowolenie jest dla nas miarą sukcesu! Zapraszamy do różnych form współpracy, jesteśmy otwarci na propozycje oraz wyjątkowo elastyczni w działaniu!

Wedding Time Piotr Ściblak

| tel. 698 586 702 | e-mail: piotrsciblak@weddingtime.pl |
ul. Dąbrowa 47A | 08-450 Łaskarzew | woj. mazowieckie |
NIP: 8262192507

© 2015-2017 Wedding Time Piotr Ściblak.
Wszelkie prawa zastrzeżone!
Projekt i wykonanie: 
Projektowanie sklepów internetowychArt Delarte