Jak pracujemy

Głównym celem agencji ślubnej Wedding Time jest pomoc przyszłym Parom Młodym w ROZWIĄZYWANIU PROBLEMÓW - tych pojawiających się już w przedbiegach przygotowań, jak również tych niespodziewanych, wynikających niekiedy "spontanicznie" w trakcie wielkiego dnia. Pomyślicie sobie: korzystając z usług agencji ślubnej o problemach nie powinno być mowy. Odpowiadamy; i tak i nie.

Problemy będą, ale przejdą obok Was niezauważalnie! Od ich rozwiązania jesteśmy my. Już od samego początku naszej współpracy będziemy pomagali Wam je niwelować.

  • Zbyt duży wachlarz wyboru miejsca na zorganizowanie wesela? Wyselekcjonujemy dla Was obiekty o najwyższym standardzie, dopasowane do Waszych potrzeb i oczekiwań w zgodzie z indywidualną wizją przyjęcia.
  • Nie wiecie czy fotograf na jakiego się zdecydowaliście okaże się tym właściwym? Jesteśmy w stanie wynegocjować dla Was promocyjną sesję narzeczeńską, będąca doskonałą okazją do przetestowania jego usług.
  • Jako przyszła Panna Młoda stoisz przed bardzo ważnym wyborem: jaki image będzie dla mnie najodpowiedniejszy w tym szczególnym dniu? Agencja Wedding Time oferuje porady stylistyczne - od określenia typu urody, po wspólne odwiedziny salonów mody ślubnej.
  • Będziemy Waszym negocjatorem, pomożemy połączyć wizję Panny Młodej, Pana Młodego, a niekiedy także i pomysły Waszych rodzin - w jedną całość.
  • Będziemy doradzać, nie decydując za Was, proponować rozwiązania pozostające w zgodzie z Waszymi oczekiwaniami. Co najważniejsze, a czasem i najtrudniejsze - pomożemy te oczekiwania "wydobyć " na światło dzienne oraz sprecyzować je tak, aby pomysł na ślub i wesele był od początku do końca Wasz. 
  • Będziemy realizować marzenia o unoszeniu się nad ziemią, trzymając się jednocześnie tego, co przyziemne - budżetu.


A jak to będzie wyglądało w praktyce?

Początek naszej współpracy to spotkanie przy kawie. Miejsce? Dowolne. Może to być zarówno Warszawa, jak i każdy inny zakątek Polski. Zapoznajemy się - Wy macie okazję poznać styl pracy konsultanta, my chcemy dowiedzieć się jak najwięcej o Waszym wymarzonym przyjęciu weselnym. Dzielicie się z Nami swoimi marzeniami - My zajmujemy się ich realizacją.  Jeśli nie macie pomysłów, nie martwcie się - jesteśmy od tego aby Was zainspirować!!!

Na drugim spotkaniu przedstawiamy Wam swoje wyniki pracy, odnośnie miejsca wesela, oprawy muzycznej, fotograficznej itp. Jednym słowem dzielimy się naszymi propozycjami skrojonymi na miarę Waszej wizji, budżetu oraz możliwości rynkowych. Dostarczamy Wam gotowych rozwiązań dopóki, dopóty nie dokonacie satysfakcjonujących wyborów. Ten etap zazwyczaj odbywa się w najwygodniejszej dla Was formie - najczęściej drogą mailową, telefoniczną a wszystko po to, aby oszczędzać Wasz czas.

Kontaktujemy się w Waszym imieniu z podwykonawcami, podpisujemy z nimi umowy, załatwiamy wszelkie formalności, zasięgamy rzetelnych informacji, jesteśmy Waszą prawą ręką. Dzień ślubu i wesela nabiera realnych kształtów, praktycznie bez "wychodzenia" przez Was z domu.

Jesteśmy do dyspozycji klientów z całego kraju, a także zza granicy. Warszawa, Łódź, Wrocław, Kraków i inne miasta Polski – znane nam są szerokie rynki branży ślubnej, zorganizujemy niezapomnianą uroczystość ślubno-weselną gdziekolwiek zapragniecie.

Jeśli podoba się Wam taki pomysł organizacji dnia ślubu i wesela - zapraszamy do współpracy!

Agencja ślubna - Warszawa

Agencja ślubna - Warszawa

Wedding Time Piotr Ściblak

| tel. 698 586 702 | e-mail: piotrsciblak@weddingtime.pl |
ul. Dąbrowa 47A | 08-450 Łaskarzew | woj. mazowieckie |
NIP: 8262192507

© 2015-2017 Wedding Time Piotr Ściblak.
Wszelkie prawa zastrzeżone!
Projekt i wykonanie: 
Projektowanie sklepów internetowychArt Delarte