Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Jesteście parą zakochanych w sobie ludzi, którzy myślą o zawarciu związku małżeńskiego a tuż po ceremonii zaślubin chcecie bawić się na własnym przyjęciu weselnym nie martwiąc się o szczegóły? Jeśli tak to trafiliście pod właściwy adres. Agencja ślubna Wedding Time zajmuje się kompleksową organizacją dnia ślubu i wesela od A do Z oczekując od Młodej Pary jedynie punktualnego stawienia się w miejscu uroczystości! A jeśli punktualność zawiedzie to i na to znajdziemy sposób.

Przed Wami moment wyboru. Decydując się powierzyć nam swój najważniejszy dzień możecie wybrać kompleksowe rozwiązanie. Oznacza to, że od tej pory wszystkie Wasze obowiązki związane ze ślubem oraz weselem przejmujemy my, a zwieńczeniem wzajemnej współpracy będzie ów wyczekany dzień, który będziemy mieli przyjemność koordynować.

W skład kompleksowej organizacji dnia ślubu i wesela wchodzi szereg usług, które świadczy dla Was agencja Wedding Time, począwszy od ustalenia daty ślubu oraz przygotowania potrzebnych do zawarcia małżeństwa dokumentów, poprzez wyszukanie podwykonawców zgodnych z preferencjami przyszłej Pary Młodej, po czuwanie nad prawidłowym przebiegiem uroczystości, ratowaniem z ewentualnych opresji, dbaniem, aby wszystko przebiegało zgodnie z ustalonym wcześniej scenariuszem. 

Wedding Time Piotr Ściblak

| tel. 698 586 702 | e-mail: piotrsciblak@weddingtime.pl |
ul. Dąbrowa 47A | 08-450 Łaskarzew | woj. mazowieckie |
NIP: 8262192507

© 2015-2017 Wedding Time Piotr Ściblak.
Wszelkie prawa zastrzeżone!
Projekt i wykonanie: 
Projektowanie sklepów internetowychArt Delarte