Koordynacja dnia ślubu

We własnym zakresie przygotowaliście cały swój ślub oraz wesele, teraz chcecie mieć pewność, że Wasza wielomiesięczna organizacja zaowocuje pięknym dniem wymarzonej uroczystości, dlatego myślicie o poproszeniu o pomoc konsultanta ślubnego. To bardzo dobra decyzja! Agencja Wedding Time z największą przyjemnością zajmie się koordynacją najważniejszego: dnia ślubu i wesela.

Waszym zadaniem będzie wdrożenie konsultantów Wedding Time w dotychczas poczynione przygotowania, pisemne umowy czy słowne ustalenia, tak aby w dzień ślubu i wesela zapomnieć o wszelkich obowiązkach i cieszyć się pięknem wyjątkowych chwil! Tego dnia wszelkimi powinnościami zajmiemy się my – konsultanci ślubni z agencji Wedding Time.

Koordynowanie uroczystości zgodnie z opracowanym uprzednio scenariuszem, kontakty z obsługą oraz kamerzystą, fotografem, zespołem, ostateczne rozliczenie z podwykonawcami, dbanie o prawidłowy przebieg imprezy, pomoc w przypadku niespodziewanie pojawiających się trudności – to tylko niektóre z czynności, które wykonamy tego dnia dla Was.

Zapraszamy do powierzenia nam koordynacji swojej wyjątkowej uroczystości, dołożymy wszelkich starań, aby najwyższa jakość świadczonych przez nas usług uczyniła Waszą ceremonię idealnym dniem ślubu i wesela!

Wedding Time Piotr Ściblak

| tel. 698 586 702 | e-mail: piotrsciblak@weddingtime.pl |
ul. Dąbrowa 47A | 08-450 Łaskarzew | woj. mazowieckie |
NIP: 8262192507

© 2015-2017 Wedding Time Piotr Ściblak.
Wszelkie prawa zastrzeżone!
Projekt i wykonanie: 
Projektowanie sklepów internetowychArt Delarte