Organizacja przyjęcia plenerowego

Zdecydowaliście się odejść od tradycyjnego przyjęcia weselnego wydawanego we wnętrzu budynku i wyprawić je w plenerze? A może cały czas zastanawiacie się nad tą opcją, ale nie wiecie jak się do tego zabrać? Agencja Wedding Time zajmuje się spełnianiem ślubno-weselnych marzeń, posiadamy bogatą wiedzę odnośnie organizacji przyjęć w plenerze, dlatego bez wahania jesteśmy w stanie zaprojektować Waszą wymarzoną, plenerową uroczystość!

Goście zebrani w pięknym ogrodzie bawiący się pod osłoną śnieżnobiałych namiotów, Para Młoda wirująca w pierwszym tańcu na wspaniałym, eleganckim parkiecie, kelnerzy roznoszący na tacach kolorowe drinki oraz przekąski – z pomocą konsultantów ślubnych to nie tylko kadr z amerykańskiego filmu, ale także realna wizja Waszego wesela. Wiemy, jak zorganizować przyjęcie pod gołym niebem tak, aby było ono wytworne, na najwyższym poziomie oraz jak najbardziej komfortowe dla przybyłych gości oraz Pary Młodej. Powierzając Wedding Time organizację swojej plenerowej uroczystości nie musicie martwić się o niesprzyjające warunki pogodowe czy o to, że wystygną gorące dania.

Zapraszamy do współpracy przy organizacji przyjęcia weselnego w plenerze, z naszą pomocą będzie ono niezwykłym wydarzeniem zarówno dla Was, jak i Waszych gości!

Wedding Time Piotr Ściblak

| tel. 698 586 702 | e-mail: piotrsciblak@weddingtime.pl |
ul. Dąbrowa 47A | 08-450 Łaskarzew | woj. mazowieckie |
NIP: 8262192507

© 2015-2017 Wedding Time Piotr Ściblak.
Wszelkie prawa zastrzeżone!
Projekt i wykonanie: 
Projektowanie sklepów internetowychArt Delarte