Organizacja ślubu humanistycznego

Takiego rodzaju uroczystość jest skierowana właśnie do Was jeżeli jako przyszli małżonkowie nie jesteście związani z żadną religią, nie chcecie więc aby Wasz ślub miał charakter sakralny, natomiast wizja ślubu cywilnego wydaje Wam się niepełna. Jeśli oczekujecie pełnego wzruszeń momentu zaślubin, stworzonego specjalnie dla Was, skrojonego na miarę Waszych upodobań, charakterów, gustów, a może nawet historii związku, warto zdecydować się na ślub humanistyczny.

Mimo, że w Polsce taka uroczystość nie zyskała jeszcze wielkiej popularności, to konsultanci z agencji ślubnej Wedding Time wiedzą jak zorganizować taki ślub od A do Z. Ślubu humanistycznego udziela celebrans ze światowego ruchu humanistycznego, uroczystość wygląda dokładnie tak, jak sobie wymarzą i zażyczą Państwo Młodzi. Decydując się na taką formę przypieczętowania związku macie więc pełną dowolność w doborze tego, co na Waszym ślubie zostanie powiedziane oraz jak będzie przebiegała uroczystość. Bazą jest scenariusz opracowany przez celebransa, jednakże narzeczeni mogą go dowolnie modyfikować, uzupełniając o własne kwestie.

Jeśli Waszym marzeniem jest ułożenie własnej przysięgi ślubnej, chcecie aby uroczystość miała wyjątkowy, spersonalizowany charakter polecamy zorganizowanie ceremonii humanistycznej oraz służymy fachową pomocą!

Wedding Time Piotr Ściblak

| tel. 698 586 702 | e-mail: piotrsciblak@weddingtime.pl |
ul. Dąbrowa 47A | 08-450 Łaskarzew | woj. mazowieckie |
NIP: 8262192507

© 2015-2017 Wedding Time Piotr Ściblak.
Wszelkie prawa zastrzeżone!
Projekt i wykonanie: 
Projektowanie sklepów internetowychArt Delarte