Organizacja ślubu i wesela międzynarodowego

Stoicie przed ważnym zadaniem zorganizowania ślubu i wesela międzynarodowego i zupełnie nie wiecie jak się do tego „zabrać”? Jako przyszli małżonkowie, na ślubnym kobiercu zwiążecie nie tylko swoje dłonie, ale również dwie kultury. Istotne jest więc, aby każdy z gości czuł się dobrze, a w dniu uroczystości miał okazję nie tylko świetnie się bawić, ale też poznać i zrozumieć ślubno-weselne obyczaje, inną kulturę, panujące w niej zwyczaje.

Oprócz standardowych przygotowań, pojawiają się dodatkowe kwestie związane ze specyficznym charakterem uroczystości. Agencja Wedding Time posiada odpowiednie przygotowanie oraz doświadczenie w organizacji ślubów i wesel międzynarodowych, dlatego chętnie podejmiemy się stworzenia Waszego niezapomnianego, wielokulturowego przyjęcia!

Projektując Waszą uroczystość zwrócimy uwagę na wszystkie wyjątkowe dla międzynarodowego ślubu i wesela elementy: jeśli planujecie ślub katolicki, zaangażujemy dwujęzycznego księdza, który poprowadzi mszę nie tylko w języku polskim, ale pewne jej elementy przetłumaczy na język angielski, zorganizujemy tłumacza przysięgłego dokumentów oraz na ceremonię zaślubin, przedłożymy listę dokumentów niezbędnych do zawarcia związku małżeńskiego, zajmiemy się odpowiednim przyjęciem gości: transferem z lotniska, zakwaterowaniem w hotelu, zorganizowaniem kolacji powitalnej czy wycieczki po mieście.

Z pomocą Wedding Time zorganizowanie Waszego międzynarodowego przyjęcia stanie się niezwykle proste oraz na długo zapadnie w pamięci zagranicznych gości!

Wedding Time Piotr Ściblak

| tel. 698 586 702 | e-mail: piotrsciblak@weddingtime.pl |
ul. Dąbrowa 47A | 08-450 Łaskarzew | woj. mazowieckie |
NIP: 8262192507

© 2015-2017 Wedding Time Piotr Ściblak.
Wszelkie prawa zastrzeżone!
Projekt i wykonanie: 
Projektowanie sklepów internetowychArt Delarte