Organizacja ślubu plenerowego

Marzy Wam się bajkowy ślub poza murami świątyni, chcecie powiedzieć sobie „tak” otoczeni pięknem przyrody? Wedding Time zachęca do zaplanowania ceremonii zaślubin w plenerze! Od 2015 roku zawarcie związku małżeńskiego "pod chmurką" stało się możliwe wszędzie, gdziekolwiek sobie Para Młoda wymarzy. Warunkiem jest wybór miejsca niezakłócającego powagi uroczystości oraz zapewniającego przybyłym gościom bezpieczeństwo. Cena ślubu cywilnego poza murami urzędu to tysiąc złotych.

Plenerowy ślub daje Parze Młodej i konsultantom ślubnym ogromne pole działania w zakresie aranżacji miejsca uroczystości. Może okazać się, że wybrany teren jest na tyle urokliwy, że jedyne potrzebne dekoracje to w zasadzie te niezbędne: pergola, pod którą Para Młoda przypieczętuje swój związek oraz miejsce do siedzenia dla gości.

Dodajmy do tego dywan z kwiatów, po którym narzeczeni przejdą do ołtarza, delikatnie powiewające na wietrze kolorowe wstążeczki przy każdym z krzeseł dla gości, ukryte w drzewach lub trawie lampiony przyświecające uroczystości romantycznym blaskiem świec… Jeśli taka jest wizja Waszej wymarzonej ceremonii zaślubin oraz jeśli chcecie, aby była ona zorganizowana z rozmachem, dbałością o każdy szczegół i dopięta na „ostatni guzik” zapraszamy do współpracy z agencją ślubną Wedding Time!

Wedding Time Piotr Ściblak

| tel. 698 586 702 | e-mail: piotrsciblak@weddingtime.pl |
ul. Dąbrowa 47A | 08-450 Łaskarzew | woj. mazowieckie |
NIP: 8262192507

© 2015-2017 Wedding Time Piotr Ściblak.
Wszelkie prawa zastrzeżone!
Projekt i wykonanie: 
Projektowanie sklepów internetowychArt Delarte