Organizacja ślubu za granicą

Planujecie się pobrać a Waszym wielkim marzeniem od zawsze był ślub w malutkim urokliwym kościele położonym na jednej z greckich wysp lub wymiana obrączek na plaży na Hawajach lub w innym równie egzotycznym i dalekim miejscu? Trafiliście do agencji Wedding Time, więc Wasze wielkie marzenie nigdy nie było tak blisko!

Po pierwsze marzenia, po drugie organizacja. Wizja ślubu za granicą jest jak najbardziej realna, wymaga jedynie nieco większego nakładu pracy oraz czasu. Powierzając nam organizację dnia ślubu i wesela za granicą, bez wychodzenia z domu będziecie mogli uczestniczyć w tych wielkich przygotowaniach setki kilometrów stąd… Jak to możliwe? Nasi konsultanci udają się w miejsce uroczystości, dopełnią za Was wszelkich formalności, sprawdzą najlepsze sale, kościoły, zamki, plaże, skaliste wybrzeża… Z naszego fotoreportażowego „portfolio” będziecie mogli dokonać wyboru w zaciszu własnego domu, możecie się również zdecydować na wspólną podróż!

Zajmiemy się organizacją ślubu i wesela na odległość, zorganizujemy transfery, noclegi, przeloty, stylistów fryzur i makijażu, wspólnie wybierzemy najlepsze menu oraz tort weselny a także wyjątkowe atrakcje na przyjęcie. Przyszli Małżonkowie mają jedno zadanie: przybyć na miejsce uroczystości w dniu ślubu. Resztą zajmie się Wedding Time!

Wedding Time Piotr Ściblak

| tel. 698 586 702 | e-mail: piotrsciblak@weddingtime.pl |
ul. Dąbrowa 47A | 08-450 Łaskarzew | woj. mazowieckie |
NIP: 8262192507

© 2015-2017 Wedding Time Piotr Ściblak.
Wszelkie prawa zastrzeżone!
Projekt i wykonanie: 
Projektowanie sklepów internetowychArt Delarte